Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w opcjach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij

 R E K L A M A
 Strona główna
 
Ustaw jako strona startowa Dodaj do ulubionych
 O nas   Reklama   Prenumerata   Baza wiedzy / Czytelnia 

Aktualny numerInternet
Kampanie
Produkty/Usługi
Wydarzenia
Marketing branżowy
Raporty
Marketing polityczny
Oferty Pracy
newsletter
 Marketing newsroom
Grono.net w kieszeni

Grono.net udostępniło swoim użytkownikom mobilną wersję serwisu. Gronowicze za pomocą swojej komórki mogą korzystać z najważniejszych funkcjonalności, które posiada Grono.net on-line. Korzystając z m.grono.net można m.in. zapraszać do serwisu znajomych, odbierać i wysyłać wiadomości, wgrywać i przeglądać zdjęcia.

Od początku sierpnia br. użytkownicy serwisu Grono.net wyjeżdżający na wakacje nie muszą rozstawać się z Gronem. Wejście na stronę m.grono.net z telefonu komórkowego umożliwia korzystanie z najważniejszych funkcjonalności, które posiada Grono.net on-line. Z mobilnego Grona mogą korzystać posiadacze telefonów komórkowych mających dostęp do sieci Web operatora oraz wszystkich urządzeń małoekranowych (palmtop, smartfon, itp.).

Zarejestrowanie się w Grono.net wymaga zaproszenia od osoby, która jest już jego użytkownikiem. Jedną z wielu funkcji, które umożliwia mobilna wersja Grona jest zapraszanie znajomych do serwisu. Gronowicze mogą także odbierać i wysyłać wiadomości, wgrywać i przeglądać zdjęcia, a także zmienić swój Blimp tzw. status w Gronie.

Do końca września planowana jest rozbudowa funkcji o grona tematyczne (fora dyskusyjne) oraz wydarzenia. Dzięki nim Gronowicze będą mogli na bieżąco uczestniczyć w dyskusjach. Będą mogli też sprawdzić jakie imprezy planowane są w mieście w którym aktualnie przebywają bądź w tym, do którego zamierzają pojechać.

Grono przez komórkę jest bezpłatne. Użytkownik płaci jedynie za transfer danych zgodnie z cennikiem swojego operatora.
02.08.2007


 Zobacz też:
Dwa serwisy internetowe RUCH SA w nowej odsłonie dzięki IMAGINE
Blox.pl
Nowa odsłona serwisu PISF od GoldenSubmarine
OS3 wdrożyło międzynarodową platformę dla wspólnej inicjatywy Intel, Cisco i T-Mobile
Pajacyk z nowym serwisem zaprojektowanym przez Faster&Better


 góra | strona główna  

     

 
 Wydanictwo Marketing w Praktyce

 Design by sympatico
 BS4 CRM