Start TRENERZY

TRENERZY MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA

obrazek

Ilona Grzywińska
Prowadzi szkolenia MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA z zakresu social media.

 

Doświadczenie zawodowe i trenerskie:
Konsultant Social Media i PR, doświadczona trener i wykładowca akademicki. Od kilku lat związana z branżą social media w Polsce i na świecie - m.in. w USA, Niemczech i Austrii. Realizowała projekty szkoleniowe i marketingowe dla Grono.net, StudiVZ.net, KRUK S.A., Inwestor Online BZ WBK, 123people.com, Pitch Rally i Startup Weekend (HardGAMMA Ventures), British Council, Nordea Bank Polska, AGIS FS, Fundacja TVN, FM Bank, Saint Gobain, Citibank Handlowy i innych. Łącznie przeszkoliła z zakresu mediów społecznościowych ponad 300 menedżerów marketingu i komunikacji w dużych korporacjach oraz firmach z sektora MSP. Tematykę social mediów studiowała na University of Florida (USA) w ramach prestiżowego stypendium Fulbrighta. Doktorantka na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizuje się w badaniu wpływu mediów społecznościowych na tradycyjny model komunikacji i teorię agenda setting. Autorka znanego bloga o mediach społecznościowych www.webkomunikacja.pl.

 

 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij