Start TRENERZY

TRENERZY MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA

obrazek

Anna Robotycka
Prowadzi szkolenia MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA z zakresu social media.

 

Doświadczenie zawodowe:
Współwłaścicielka agencji faceADDICTED, obsługującej takich klientów, jak Kompania Piwowarska, InPost, AmRest, Wyborowa, Eska. Wcześniej odpowiedzialna, m.in. za komunikację, PR oraz social media marek KFC, Burger King, Pizza Hut, Starbucks na 7 rynkach, w tym w USA i Rosji. Ma 9 lat doświadczenia w budowaniu i wdrażaniu strategii komunikacyjnych marek na rynkach europejskich oraz w mierzeniu ich efektywności.

 

 

Doświadczenie trenerskie i publikacje:
Przeprowadziła wiele szkoleń z zakresu PR, e-PR oraz social media dla członków zarządów firm i kadry menedżerskiej. Podczas konferencji branżowych na temat marketingu zintegrowanego prezentowała wielokrotnie interesujące case studies. Jest też autorką dziesiątek publikacji w prasie branżowej. Stale współpracuje z miesięcznikiem „Marketing w Praktyce”.

 

 

Wykształcenie:
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, stypendystka Uniwersytetu w Antwerpii oraz Uniwersytetu w Plymouth. Ukończyła studia podyplomowe w Cambridge Marketing College. Doktorantka Ashridge Business School.

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij