Marketing w Praktyce
Jeśli mailing nie wyświetla się poprawnie, kliknij tutaj
Obrazek główny Nie jesteś Pradą, to bądź jak Cisco! Cisco to nie Prada czy Gucci, a jednak podbiło social media! To case study jak opowieść z księżyca. Wydawało się - trudna branża high tech, skomplikowane produkty, garniturowe relacje B2B - że z góry skazani są na porażkę.

Zanim Cisco znalazło formułę i zbudowało wzorowe relacje, eksperymentowało we wszystkich kanałach społecznościowych. Dlatego radzi: bądź odważny i bez względu na to, czym zajmuje się firma, czy jest duża czy mała, poszukaj swojej biznesowej szansy w social mediach! Ona już tam jest!

Nie musisz wystawiać się na ryzyko czy błądzić. Czasami wystarczy po prostu coś skopiować i przykroić do swojej miary. Np. pomysł, jak darmowe serwisy społecznościowe Facebook, YouTube i Twitter wykorzystać do obsługi klienta i szkoleń na odległość! Albo jak z firmowego bloga zrobić wydajny generator klienckich leadów.

Frapującą historię, jak Cisco zbudowało skuteczną strategię komunikacji B2B w social mediach, znajdziesz w lipcowym "Marketingu w Praktyce".

Marketing w Praktyce 07.2012 Sięgnij także po artykuły:
* Sześć dawnych marketingowych prawd to mity!
* W internecie nie musi być taniej!
* Pinterestowy cud marketingowy
A obowiązkową dziś lekturą dla marketera jest temat numeru:
* B2B w social mediach (7 publikacji).
ZOBACZ
... aktualny numer i zamów prenumeratę!