Start MwP Spis treści MwP 2/2017
Drukuj

Spis treści wydania drukowanego MwP 02/2017

Spis treści wydania drukowanego MwP 02/2017

Tematu numeru: Nowoczesna ponadobsługa klienta

 

ARTYKUŁY Z TEMATU NUMERU:

 
 • Baw się marketingiem!

  Piotr Bucki

  Ludzie nie chcą marketingu. Albo inaczej, chcą, ale takiego, który nie wygląda jak marketing. Ambient to nie lekarstwo na wszystkie problemy z komunikacją marketingową. Ale warto go wypróbować.

 • Facebookowy wysyp nowości

  Anna Jankowska

  Zwycięzca jest jeden. Facebook wciąż największą potęgą mediów społecznościowych, mimo że 2016 rok obfitował w ogromną liczbę nowych funkcji dostępnych w różnych social mediach.

 • Jak wypadasz w smartfonie?

  Weronika Węglewska-Winciałowicz

  W skali globalnej ruch internetowy generowany przez urządzenia mobilne przewyższył niedawno ruch z komputerów. Ta różnica będzie się zwiększać. Dlatego planując działania w internecie, nie można już pomijać dopasowania ich do odbiorcy korzystającego ze smartfona czy tabletu.

 • Synergia dwóch kanałów

  Agnieszka Romanowska

  Dodałeś już ikonki social media do newslettera? Zachęciłeś do zapisu do bazy na Facebooku? Promowałeś treści z newslettera na FB i na odwrót? Dobrze. Ale na tym nie kończy się synergia działań dwóch znakomitych kanałów komunikacji.  »

 • Gra się opłaca

  Jacek Kaźmierczak

  Duże przedsiębiorstwa mają łatwiej. Mają środki na prowadzenie długotrwałego ostrzału promocyjnego – do skutku. Mniejsze muszą wykazać się pomysłowością, np. sięgnąć po grywalizację.

 • Zrobić, czy sciągnąć ze stocka?

  Bartek Goldyn

  Jeśli chcesz zlecić wykonanie zdjęć dobrej jakości i łatwych w późniejszej obróbce marketingowej, najlepszym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie z usług agencji zintegrowanej, która ma pojęcie o marketingu i o tym, jaki efekt ma zostać osiągnięty dzięki fotografii.

 • Digital signage na całego!

  Grzegorz Góralczyk

  Potencjał marketingowy rozwiązań digital signage w centrach handlowych jest ogromny. W Polsce wykorzystywany do tej pory wciąż w niewielkim stopniu. To się jednak zmienia.

 • Instant Win dla niecierpliwych

  Grzegorz Bonder

  Loterie Instant Win w pełni odpowiadają oczekiwaniom dzisiejszych konsumentów. Są bardziej kreatywne, atrakcyjne i bardziej zapamiętywane przez klientów. Warto za takie rozwiązania więcej zapłacić.

 • Marketing dla piekarni i Rolexa

  Daniel Wójcik

  Kto z nas nie lubi zwyciężać? Kto nie miał marzeń, w których strzela bramkę w ostatniej sekundzie meczu lub odbiera medal na igrzyskach? Wykorzystanie sportu w akcjach marketingowych to sięgnięcie do głęboko zakorzenionych emocji, które skutecznie przemawiają do odbiorców.

 • Pracownik – klient nieoczywisty

  Maja Gojtowska

  Twoja firma źle traktuje pracowników lub kandydatów do pracy? Uważaj, to mogą być twoi utraceni klienci!

 • Jak chcą płacić klienci

  Tymon Zastrzeżyński

  Rośnie zaufanie Polaków do transakcji bezgotówkowych. Dane, hasła i pieniądze klientów są coraz lepiej chronione.

ANALIZY:

 

OPINIE:

 
 • CMO – zapomnij o komforcie

  Robert Paszkiewicz

  Firma badawcza Gartner anonsuje raport, który czarno na białym wskazuje zmiany w odpowiedzialności i niezbędnych kompetencjach dyrektorów marketingu. Po raz kolejny wiele i wielu z nas będzie musiało wyjść ze swojej strefy komfortu.

TOPY I WTOPY:

 
 • Sloganowe siódemki

  Michał Capiński

  Subiektywny ranking aktualnych sloganów reklamowych.

CASE STUDY:

 

TRENDY:

 
 • 3D w sesjach strategicznych

  Maciej Polak

  Do niedawna proces prototypowania był czasochłonny i kosztowny, jednak druk 3D to nowe rozdanie dla tej dziedziny.

PSYCHOLOGIA BIZNESU:

 
 • Czy i w tobie kryje się optymista

  Monika Kliber

  Czym tak naprawdę jest optymizm? Do czego jest nam potrzebny? Jak go w sobie rozwijać?

FELIETON:

 
 • Marketing niańczy

  Jan Hartman

  Komfort i prawo do bezczynności stały się niejako ukrytym dobrem rynkowym. Rzeczą marketingu jest dobro to zdefiniować, zoperacjonalizować i spieniężyć.

 

SPIS TREŚCI WYDANIA DRUKOWANEGO

 
 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij