Start SZKOLENIA OTWARTE
Drukuj

szkolenia otwarte - oferta

OFERTA SZKOLEŃ OTWARTYCH

 

Już ponad 17 lat szkolimy marketerów

Nasze szkolenia to najskuteczniejszy sposób, by szybko i kompleksowo poprawić jakość marki i pozycję firmy na rynku. Skupiliśmy wokół siebie grono najlepszych trenerów-ekspertów marketingu. Przeszkoliliśmy już kilka tysięcy marketerów ze wszystkich branż!

Rozwój umiejętności
Aktywna i warsztatowa formuła naszych szkoleń otwartych gwarantuje uczestnikom zdobycie konkretnych umiejętności. Program zajęć i prezentowane case studies dopasowywane są do potrzeb i poziomu grupy.

 

Stosujemy następujące metody szkoleniowe ułatwiające przyswojenie wiedzy: analizy case studies, gry symulacyjne, zadania kalkulacyjne, wideotreningi, dyskusje i rozwiązywanie zadań w grupach, prezentacje multimedialne, mind mapping.

 

Mała liczebność grup (7-15 osób) umożliwia aktywny udział w szkoleniu i sprzyja wymianie doświadczeń. Każdy uczestnik ma możliwość zadawania pytań i poruszania problemów, z którymi styka się w codziennej pracy w swojej firmie.

 

Kompetencje MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA
Nasze autorskie programy szkoleniowe tworzone są w oparciu o:

  • • badania własne potrzeb klientów
  • • monitoring rynku i publikacji fachowych
  • • najnowszą wiedzę ekspercką i doświadczenie zawodowe kadry trenerskiej.

 

MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA jest marką zbudowaną na ponad 17-letnim dorobku miesięcznika „Marketing w Praktyce”, jednego z najstarszych i najbardziej cenionych tytułów branżowych w Polsce.

 

Udział w szkoleniach jest potwierdzony imiennym certyfikatem wystawianym przez MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA.

 

Zapraszamy!

 

Szczegółowych informacji o ofercie szkoleniowej udziela:

Karolina Siemion
karolina(malpa)marketing.org.pl
796 304 404

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij