Start TRENERZY

TRENERZY MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA

zdjęcie trenera

Arek Urban
Prowadzi szkolenia z zakresu mobile marketingu.

 

Doświadczenie zawodowe:
W branży interaktywnej od 2003 roku. Entuzjasta wykorzystywania nowych technologii i konwergencji mediów w strategiach marketingowych. Od czterech lat w grupie agencyjnej Kalicińscy.com. Szef mobilnego projektu Przepisy.pl – najpopularniejszej w Polsce brandowej aplikacji kulinarnej. Head of Mobile w We like CAPS! Wcześniej pracował między innymi przy projektach dla takich marek, jak: Żywiec, telewizja n, Unilever, T-Mobile, BBC Worldwide Channels.

 

 

Doświadczenie trenerskie i publikacje:
Prowadził szkolenia i warsztaty dla dużych firm, m.in. Unilever, TVP i członków Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego. Częsty prelegent polskich konferencji poświęconych mobile marketingowi i aplikacjom mobilnym oraz uczestnik wielu branżowych konferencji zagranicznych. Aktywnie komentuje wydarzenia na rynku mobile w popularnych serwisach internetowych.

 

 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij