Start TRENERZY

TRENERZY MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA

zdjęcie trenera prowadzącego szkolenie

Iwona Michalczyk
Prowadzi szkolenia MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA z zakresu marketingu skierowanego do kobiet.

 

Doświadczenie zawodowe i trenerskie:
Dyrektor Zarządzająca Garden of Words. Od ponad 8 lat pracuje w branży komunikacji marketingowej i public relations. Realizowała projekty dla międzynarodowych korporacji, instytucji i organizacji non-profit. Jest odpowiedzialna za całościową strategię Garden of Words, zarządza najważniejszymi działaniami i pozyskiwaniem kluczowych klientów, odpowiada za wyznaczanie kierunków dalszego rozwoju agencji. Wcześniej pełniła funkcję Client Service Director, nadzorując działania realizowane dla takich firm i marek jak: Żywiec Zdrój, Danone, Nivea, Tesco, USP Zdrowie, Tchibo, Timotei, Clear, Kompania Piwowarska, Partnerstwo dla Zdrowia (koalicja: Danone, Biedronka, Lubella i Instytut Matki i Dziecka), TK Maxx, Hebe, ZT Kruszwica, MEN.

Wykształcenie:
Absolwentka filologii polskiej oraz studium reklamy i promocji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij