Start TRENERZY

TRENERZY MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA

zdjęcie trenera prowadzącego szkolenie

Artur Smolicki
Prowadzi szkolenia MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA z zakresu marketingu internetowego i monitoringu marki w sieci.

 

Doświadczenie zawodowe i trenerskie:
Specjalista ds. marketingu internetowego, konsultant i analityk. Prowadzi i nadzoruje działania reklamowe nie tylko w Polsce, lecz także USA, Australii, Kanadzie, Meksyku i RPA. Specjalizuje się w kampaniach reklamowych z wykorzystaniem ekosystemu Google, czyli Google AdWords, Google Display oraz Google Shopping.

Doświadczenie trenerskie i publikacje:
Trener i szkoleniowiec współpracujący z początkującymi polskimi startupami. Mentor podczas spotkań i konferencji branżowych. Autor popularnego bloga marketingowego newCreative. Jego publikacje znaleźć można w takich serwisach, jak WirtualneMedia.pl czy drukowanych wydaniach Bloomberg Businessweek Polska i Rzeczpospolita.

Wykształcenie:
Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu - kierunki marketing, biznes oraz ekonomia.

 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij