Start TRENERZY

TRENERZY MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA

zdjęcie trenera prowadzącego szkolenie

Jacek Kłosiński
Prowadzi szkolenia MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA z wykorzystania infografiki w komunikacji marketingowej.

 

Doświadczenie zawodowe i trenerskie:
Współzałożyciel oraz dyrektor kreatywny agencji brandingowej Engram. Współtwórca marki Pan Wizualny specjalizującej się w wizualizacji informacji, infografikach i animacjach. Pomysłodawca gdańskiego coworkingu O TU. Autor bloga dla kreatywnych klosinski.net.
Wiedzę marketingową łączy z pasją projektowania. Z branżą związany zawodowo od 2005 roku. Jako projektant pracował dla takich marek, jak: BP, Signal Iduna, Bank Ochrony Środowiska, SKOK, ERGO Hestia, Dr. Oetker, Amnesty International, ASSECO, Diverse, Miasto Gdańsk. Dwa lata z rzędu wyróżniany w konkursie graficznym Projekt Roku. Członek Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych. Trener i szkoleniowiec, prelegent na najważniejszych konferencjach branżowych. Miłośnik piłki kopanej, gitarowej muzyki i Nowego Jorku.

 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij