Start TRENERZY

TRENERZY MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA

obrazek

Michał Dziekoński
Prowadzi szkolenia MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA z zakresu controllingu marketingowego.

 

Doświadczenie zawodowe:
Ekspert w zakresie strategii marketingowych i controllingu marketingowego. Obecnie pracuje w firmie Energoserwis SA (Grupa Siemens), gdzie kieruje działem marketingu. Odpowiada za marketing strategiczny i marketing międzynarodowy spółki. Wcześniej pracował m.in. w firmie Hospitality Marketing Concepts Polska. Pełnił funkcję asystenta w Katedrze Badań Rynkowych i Marketingowych AE Katowice.

 

 

Doświadczenie trenerskie i publikacje:
Prowadzi szkolenia z zakresu opracowywania strategicznych planów marketingowych, badań marketingowych, kontroli eksportu i zarządzania ryzykiem strategicznym. Współautor książki „Wskaźniki marketingowe”, autor wielu artykułów opublikowanych w czasopismach marketingowych. Stały współpracownik miesięcznika „Marketing w Praktyce”.

 

Wykształcenie:
Studia w Katedrze Marketingu Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Uzyskał The Advanced Certificate in Marketing, ukończył Program Marketing Training w Siemens Westinghouse w Orlando (Floryda, USA). Ukończył również program szkoleniowy i studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi firmy Training Partners i szkoły GWSH.

 

Dodatkowe informacje:
Nadzoruje od strony merytorycznej programy the Chartered Institute of Marketing. Autor gry strategicznej „Marketing Game” oraz warsztatów z budowy planów marketingowych z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego.

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij