Start TRENERZY

TRENERZY MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA

zdjęcie trenera prowadzącego szkolenie

Magdalena Daniłoś
Prowadzi szkolenia z zakresu wideomarketingu.

 

Doświadczenie zawodowe:
CEO w agencji wideomarketingowej OFFON Agency. Ewangelistka wideomarketingu, reżyserka filmów reklamowych, blogerka branżowa. Wykłada na studiach podyplomowych Social Media & Content Marketing na AGH w Krakowie, prowadzi także wykłady z marketingu internetowego w School of New Media w Katowicach. Prelegentka na imprezach branżowych. Jest autorką wielu publikacji na temat produkcji filmowej i budowania strategii wideomarketingowych w czasopismach branżowych „Marketing w Praktyce”, „Nowy Marketing”, „Marketer +” . Prowadzi swój kanał na YouTube i publikuje tam swoje wywiady z najbardziej znanymi osobowościami polskiej branży marketingowej oraz twórcami wideo. Autorka pierwszej w Polsce książki dotyczącej wideomarketingu. Pasjonatka serwisu YouTube i dobrego kina. Absolwentka filozofii na Uniwersytecie Śląskim.

 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij