Start Wykład Twarda sprzedaż w internecie.

Wykład: Twarda sprzedaż w internecie.
Analiza danych. Nowoczesne ekosystemy funkcjonowania marki w sieci
– Dariusz Szpak.

Terminy wykładu:

(-)

Warszawa, godz. 14:00 – 17:00

 

Cena: 99 zł + VAT

Wykładowca

Dariusz Szpak - zdjęcie wykładowcy

Dariusz Szpak
dyrektor kreatywny w OX MEDIA

Twarda sprzedaż w internecie
Analiza danych. Nowoczesne ekosystemy funkcjonowania marki w sieci.

 

Brak wizjonerskiego spojrzenia na digital i przyszłość internetu może zadziałać jak hamulec i spowolnić rozwój firm. Może wprowadzić zamieszanie i chaos w komunikacji marketingowej, bo nowe technologie pozwalają markom żyć własnym życiem w sieci – nie zawsze po myśli zaskoczonych takim obrotem sprawy marketerów. Na jakie nowe narzędzia digitalowe, nowe media i nowe sposoby działania marketing powinien zwrócić już teraz baczną uwagę?

6 najważniejszych trendów

Znawcy internetu wyróżniają obecnie sześć ważnych trendów, które mają kolosalny wpływ na sprzedaż, komunikację i działania wizerunkowe marek. Jakie to trendy – szczegóły w trakcie wykładu.

Leady kapitałem nowoczesnych marek

Wiele marek skupia się na zasięgach, lajkach, generowaniu ruchu, tymczasem kapitał marketingowy nowoczesnej marki to twarde dane, leady, konwersje. Jakie więc dane należy zbierać i gromadzić z myślą o przyszłych wynikach – szczegóły w trakcie wykładu

Ekosystem marki w internecie

Z czego składa się nowoczesny ekosystem marketingowy marek w internecie? Jakie są najważniejsze składniki tego ekosystemu i w jaki sposób pomagają osiągnąć spójność działań w internecie – szczegóły w trakcie wykładu.

Dobry czas dla branży reklamowej

Nastaje dobry czas dla branży reklamowej. Praktycznie każde urządzenie codziennego użytku, począwszy od lodówki, pralki, skończywszy na bieżni w siłowni i samochodzie będzie lub jest już podłączone do internetu. To może przerażać, ale z drugiej strony daje ogromne możliwości reklamowe. Jak je wykorzystywać już teraz i jak się przygotowywać na najbliższą przyszłość - szczegóły w trakcie wykładu.

Dariusz Szpak, dyrektor kreatywny z agencji OX Media, czerpiąc z własnego, bogatego doświadczenia, opowie nam także o:

  • Sposobach identyfikowania insightów w internecie,
  • Jak w maksymalnie wydajny sposób korzystać z potencjałów: wyszukiwarki Google, social mediów i marketing automation,
  • Ponadczasowym i rosnącym w siłę content marketingu.
 
 
 

Wykład: Twarda sprzedaż w internecie – Dariusz Szpak.

 

Termin wykładu: ---, godz. 14.00 – 17.00
Cena: 99 zł + VAT
Miejsce: Warszawa, ul Krucza 16/22 (wejście od ul. Wilczej)

 

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 796-304-404

 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij