Start TRENERZY

TRENERZY MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA

zdjęcie trenera prowadzącego szkolenie

Katarzyna Pawlikowska
Prowadzi szkolenia MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA z zakresu marketingu skierowanego do kobiet.

 

Doświadczenie zawodowe i trenerskie:
Współzałożycielka Garden of Words, jednej z pierwszych w Polsce i na świecie agencji komunikacji marketingowej skierowanej do kobiet. Ekspertka w dziedzinie kobiecych motywacji, uwzględniającej kobiece kody komunikacji. Pomysłodawczyni badania „Polki same o sobie”, które pozwoliło na stworzenie współczesnego i możliwie pełnego obrazu Polek na rynku konsumenckim. Autorka pierwszej polskiej publikacji na temat marketingu skierowanego do kobiet - „Czujesz… czyli o komunikacji marketingowej i sprzedaży skierowanej do kobiet” oraz licznych publikacji prasowych. Doświadczona specjalistka w tworzeniu kompleksowych strategii działań komunikacyjnych. Laureatka najważniejszych konkursów PR w Polsce i na świecie. Dwukrotnie zdobyła prestiżowe statuetki International Business Awards „Stevie” (w latach 2011 i 2012 za realizacje z zakresu CSR). Przez wiele lat zarządzała marketingiem w polskich i międzynarodowych firmach. Należy do rady ekspertów THINKTANK oraz zespołu konsultantów projektu Znane Ekspertki, wykłada na studiach podyplomowych PAN.

Wykształcenie:
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Swoją wiedzę z zakresu marketingu i komunikacji pogłębiała m.in. we Francji, Holandii, USA i we Włoszech.

 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij