Start szkolenia zamknięte - oferta
Drukuj

szkolenia zamknięte - oferta

OFERTA SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH

 

Już ponad 17 lat szkolimy marketerów!

Dedykowane szkolenia zamknięte i coachingi to najskuteczniejszy sposób, by szybko i kompleksowo poprawić jakość marki czy pozycję firmy.

Dzielimy się zarówno swoim doświadczeniem, jak i najnowszą dostępną wiedzą, bo to procentuje!

Przeszkoliliśmy już ponad cztery tysiące osób z kilkuset firm (NASI KLIENCI), które wracają do nas, ponieważ nam ufają (REFERENCJE)!

Skupiliśmy wokół siebie grono najlepszych trenerów marketingu.

Marketing w Praktyce od 15 lat wspiera marketerów ze wszystkich branż, z firm dużych i małych. Skupiliśmy wokół siebie przez te lata grono najlepszych trenerów marketingu w Polsce, m.in. Julię Izmałkową, Pawła Tkaczyka, Michała Dziekońskiego, Wojciecha Ławniczaka, Pawła Salę, Marcina Gieracza, którzy pozostają do pełnej dyspozycji nie tylko podczas prowadzenia warsztatu. Opiekę mentorską zapewniamy nawet do kilku miesięcy po szkoleniu! (NASI TRENERZY).

Udzielamy wsparcia w następujących obszarach:

Nasze szkolenia nastawione są na wypracowanie praktycznych rozwiązań, które można wprowadzić od zaraz.

Programy mogą powstać na kanwie już opracowanych przez nas autorskich programów szkoleń lub też zupełnie od podstaw, ale zawsze uwzględniamy aktualny kontekst branży oraz problemy, z którymi mierzy się ta jedna, konkretna firma - w praktyce zastosowany ma być właśnie w niej.

Gwarantujemy szybkie przygotowanie oferty (rozumiemy, że czas to pieniądz).

Przygotowanie programu poprzedza konsultacja z wybranym trenem oraz rzetelna analiza potrzeb szkoleniowych (by przygotować idealną ofertę musimy zdiagnozować zgłoszony problem i określić jego rzeczywisty zakres).

Po każdym szkoleniu przygotowujemy raport (aby mieć pewność, że wszystkie cele, które wspólnie wyznaczyliśmy zostały zrealizowane).

Podpisujemy klauzulę poufności (aby wszystko zostało „in company”).

Do materiałów szkoleniowych dołączamy także pozycje książkowe związane z tematem szkolenia oraz aktualne egzemplarze miesięcznika Marketing w Praktyce.

Szkolenia organizujemy zarówno w siedzibie Klienta, jak i naszych salach. Chętnie znajdziemy i zaproponujemy inne, zgodne z życzeniem miejsce.

Zapraszamy!

 

Masz pytania?

Bezpłatnie doradzimy, czy specjalistyczne szkolenie zamknięte to odpowiedni wybór dla zaspokojenia potrzeb bądź rozwiązania problemów Twojej firmy.

Karolina Siemion
karolina(malpa)marketing.org.pl
796 304 404

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij