Start HARMONOGRAM
Drukuj

Uwaga: zamówienia przyjmujemy najpóźniej do 7 dni przed terminem szkolenia. W przypadku zgłoszenia w terminie późniejszym prosimy o pilny kontakt telefoniczny: tel. 796 304 404

Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, certyfikat imienny, aktualny egzemplarz Marketingu w Praktyce, dodatkowe materiały związane z tematyka szkolenia, konsultacje z trenerem (e-mailowe) do 3 tygodni po zakończeniu szkolenia, lunch i przerwy kawowe.

Regulamin szkoleń: W szkoleniach Marketingu w Praktyce uczestniczą osoby, które zaakceptowały warunki przedstawione przez Organizatora i dokonały zapłaty za szkolenie bądź zobowiązały się dokonać jej w terminie uzgodnionym z Organizatorem. Bezkosztowa rezygnacja z udziału w szkoleniu możliwa jest po pisemnym poinformowaniu Organizatora do 10 dni przed szkoleniem. Rezygnacja w późniejszym terminie wiąże się z koniecznością pokrycia 100% kosztów. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z dokonania zapłaty. Zamiast zgłoszonej osoby w szkoleniu może wziąć udział inny pracownik firmy. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programach i terminu szkolenia.

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij