Start TRENERZY

TRENERZY MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA

zdjęcie trenera prowadzącego szkolenie

Piotr Wojciechowski
Prowadzi szkolenia MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA z zakresu Service Design Thinking i Kreatywności.

 

Doświadczenie zawodowe:
Założyciel FUZERS - Powering Innovation - firmy, której celem jest zapalnie do innowacji. Wykorzystując podejścia takie jak m.in. myślenie i projektowe (design thinking) oraz projektowanie usług (service design) FUZERS wspiera firmy i organizacje w projektowaniu i wdrażaniu nowych oraz optymalizacji istniejących usług i produktów oraz poszukiwaniu nowych źródeł przychodów i rozwoju przez innowacje.


Piotr dotychczas zapalał do innowacji m.in.: Mattel Polska, Bruk Sp. z o.o. Puławski Park Naukowo-Technologiczny, Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Gliwice”, Agencja OFFON, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, 4FRAME, Raiffeisen Polbank, SPIE, ING Bank Slaski, Social WiFi, Instytut Kultury Miejskiej Gdańsk, Gremi Business Communications (Rzeczpospolita), Urząd Marszałkowski Miasta Łódź, STAREK Marketing Group, CIECH S.A.

Doświadczenie trenerskie:
Trener i moderator w zakresie SDT i kreatywności. Na koncie ma ponad 1200 godzin zrealizowanych warsztatów, szkoleń i prezentacji. Ukończył kurs trenerski WithVision w szwedzkim Göteborgu, szkolenie trenerskie w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys. Jest także uczestnikiem szkoły trenerów biznesu Grupy SET.

 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij