Start TRENERZY

TRENERZY MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA

zdjęcie trenera

Maciej Szaroleta
Prowadzi szkolenia MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA z zakresu tworzenia kampanii reklamowych w internecie.

 

Doświadczenie zawodowe:
Strateg marketingowy z 12-letnim doświadczeniem w agencjach reklamowych, PR-owych i interaktywnych. Obecnie pracuje w agencji Albedo Marketing, gdzie stoi na czele działu strategii.

Wcześniej szefował działowi marketingu w H+K Strategies, budował strategie komunikacji interaktywnej w Galileo Interactive i opiekował się marką Warka w Grupie Żywiec.

W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na zrozumienie prawdziwych potrzeb konsumenta i wymierność efektów działań marketingowych. Specjalizuje się w branży FMCG, marketingu małych i średnich firm oraz nowych technologiach.

Autor wielu publikacji marketingowych, głównie poświęconych relacjom pomiędzy marketingiem, reklamą i biznesem. Prelegent na branżowych konferencjach i trener marketingu.

W wolnych chwilach pomaga małym firmom w tworzeniu planów marketingowych, trenuje krav magę i redaguje bloga marketingowego www.mrbrand.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij