Start TRENERZY

TRENERZY MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA

zdjęcie trenerki prowadzącej szkolenie

Monika Apitz
Prowadzi szkolenia MARKETING W PRAKTYCE MEDIA I SZKOLENIA z zakresu strategii komunikacyjnych i marketingowych.

 

Doświadczenie zawodowe:
Założycielka i dyrektor zarządzająca firm Best Brands PR i Best Brands Marketing. Od prawie 20 lat tworzy i realizuje skuteczne strategie komunikacyjne i marketingowe. Pracowała dla ponad stu firm – zarówno największych koncernów międzynarodowych, dużych polskich przedsiębiorstw, jak i start-upów, którym zależy na zaistnieniu w świadomości klientów. Od kilkunastu lat zarządza dużymi zespołami, wdraża i przeprowadza kampanie komunikacyjne i marketingowe. Wykładowczyni i szkoleniowiec - m.in. przez kilka lat wykładała na podyplomowych studiach na Uniwersytecie Łódzkim (public relations), a także szkoliła indywidualnie zarządy firm. Uważa, że największą wartością w komunikacji są nowe, nieszablonowe rozwiązania – dlatego nieustannie stara się poznawać kolejne innowacyjne narzędzia i opiera na nich strategie komunikacyjne. Marketing jest jej pasją.

 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij