Start Wykład Snapchat i szybki marketing!

Wykład: Snapchat i szybki marketing! - Szymon Lisowski.

Terminy wykładu:

3 września 2015

Kraków, godz. 14:00 – 16:00

 

Cena: 99 zł + VAT

Wykładowca

Szymon Lisowski - zdjęcie wykładowcy

Szymon Lisowski

v

ZOBACZ

ARTYKUŁ:

Zero presji, czyli Snapchat

wykład: Snapchat i szybki marketing! - Szymon Lisowski

Autentyczne interakcje z konsumentem można dziś wypracować tylko tam, gdzie skomercjalizowany marketing jeszcze nie dotarł. Poznajcie więc jak najprędzej nowego bożka młodego pokolenia. To Snapchat!

Kto oszalał na punkcie Snapchata

Chcąc osiągać w internecie dużo więcej niż konkurenci, trzeba szukać alternatyw. I takich kreatywnych sposobów dotarcia, które pozwolą znaleźć wspólny język z grupą najbardziej perspektywicznych klientów. Młodych, gniewnych, szczerych w reakcjach.

Chodzi o przedstawicieli generacji Y i Z. Oni oszaleli na punkcie Snapchata! Jest dla nich zupełnie inny. Nowy. Świeży. Osobisty. Młodzi fani wierzą w naturalność informacji, która jest im na Snapchacie podawana. I to jest jego prawdziwą siłą!

Kto zrozumie będzie skuteczny

Żeby jednak wykorzystywać potencjał Snapchata w kontakcie z klientami, trzeba go najpierw zrozumieć. Może to być najtrudniejszy krok w fascynującej przygodzie z tą aplikacją. Dlaczego? Bo korzystanie z serwisu nie od razu i nie dla wszystkich jest „proste i intuicyjne”.

Marketing i Snapchat

Snapchat jest dziś jedną z najdynamiczniej rozwijających się aplikacji społecznościowych. Marketing, który odważnie po nią sięgnie będzie dużo bogatszy i atrakcyjniejszy!

Jeśli chcesz szybko i z wiarygodnego źródła poznać możliwości marketingowe, funkcje i opcje Snapchata - przyjdź na nasz wykład:

SNAPCHAT I SZYBKI MARKETING!

W programie:

  • Case studies - przykłady najlepszych kampanii marketingowych marek na Snapchacie.
  • Najważniejsze zasady tworzenie atrakcyjnych treści dla użytkowników Snapchata.
  • Wyznaczanie celów marketingowych i mierzenie efektywność działań w serwisie.
  • Najważniejsze grupy docelowe – segmentacja i charakterystyka użytkowników Snapchata.
  • Mechanika działania serwisu – konfiguracja, nawigacja w aplikacji, nawiązywanie relacji, wysyłanie snapów, funkcja „story”, filtry, efekty i opisy.
  • Działania dodatkowe – funkcja Snapchat discover, funkcja „na żywo” i chat.
  • Ustawienia prywatności.
 
 

(rejestracja na wykład w Warszawie lub w Krakowie)

 

Wykład: Snapchat i szybki marketing! - Szymon Lisowski.

 

Data wykładu: 3 września 2015r., godz. 14.00 – 16.00
Miejsce: Kraków (dokładna lokalizacja już wkrótce)

 

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 796-304-404

 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych stron, a także w celach statystycznych i reklamowych.
Ustawienia dotyczące zapisywania przez stronę plików cookies możecie Państwo sprawdzić i zmienić w ustawieniach używanej przeglądarki.

Wiem, Zamknij